Kim Çiziyor?

Merhaba, bloguma hoşgeldin.
Eğer bu blogdaysan ya çizim seviyorsun, ya google'da rastgeldin ya da bilinçli bir şekilde portre siparişi vermek için buldun beni. 1993 yılından itibaren şirinleri çizmekle başlayan resim maceram bu noktalara kadar geldi.
İstanbul’da yaşıyorum, ulaşımımı çoğunlukla bisikletle sağlıyorum (evet İstanbul’da-Bisiklet). Çantamda taşıdığım eskiz defterim ve kalemlerimle beğendiğim manzaraları çiziyorum. Bulutların fotoğraflarını çekip bişeylere benzetip onları da çiziyorum. Mesela şunun gibi bişey

Bu sayfada nasıl bir hizmet veriliyor?

Blogum’da gördüğünüz her çizimin tarzında sizlerde istediğiniz kişiyi çizdirebilirsiniz. Çok gerçekçi veya daha salaş çizimler yaptırabilirsiniz.

  • Sevgililer günü geldi mesela ve sen hala hediye almamışsın ya da kalıcı bir hediye istiyorsun. Sevgililer günü için portre sipariş.
  • Anneler günü geldi veya Babalar günü ne yapacaksın? Anneler günü için portre sipariş
  • Sevdiğin bir arkadaşına güzel bir hediye? Arkadaş için portre sipariş.
  • Abi bi kız işi var da ayarlamak istiyorum ne yapacaksın? kız ayarlamalık portre sipariş (aynı durum erkek ayarlamak içinde geçerli)
  • Duvar çizimleri - Evinin duvarına çizim çalışmaları yaptırabilirsin.
  • Çocuğunun odasına sevdiği çizgi film karakterleri çizdirebilirsin.
Al sana kalıcı ve güzel hediye resim! Karakalem olmak zorunda değil ayrıca,
renkli suluboya, kuruboya ve karikatür bile olabilir.
Her ne kadar çizimlerin ortalama bir fiyatı olsa da ben her farklı tarzlarda fiyat belirtme gereği duydum. Farklı tarzda çizim istekleriniz ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Yorumlar