Kim Çiziyor?

Merhaba, orijinalhediye.com sitesine hoşgeldin.
Eğer bu sitedeysen; birisi için çizim içerikli orijinal ve güzel bir hediye vermek istiyorsundur. Öyle bir isteğin yoksa da ürünleri biraz inceledikten sonra vermek isteyebilirsin:).

1993 yılından itibaren şirinleri çizmekle başlayan resim maceram bu noktalara kadar geldi.
Sanki doğduğum andan itibaren çizim yapıyormuşum gibi hissetsem de geriye dönük hatırlayabildiğim en eski tarih 1993 yılı oldu. Üniversite yıllarımda ünlülerin çizimlerini yapıp büyük boy poster haline getirerek İstiklal caddesi ve Kadıköy'de satıp okul harçlığımı çıkartırdım.
Çizimle ilgili herhangi bir bölüm okumadım. O yüzden kendime ressamım diyemem, sonuçta bakarak çiziyorum. Yaptığım çizim çalışmalarıyla insanları mutlu etmeyi seviyorum.

İstanbul’da yaşıyorum, ulaşımımı çoğunlukla bisikletle sağlıyorum. Çantamda taşıdığım eskiz defterim ve kalemlerimle beğendiğim manzaraları çiziyorum. Bulutların fotoğraflarını çekip bişeylere benzetiyor, etrafdaki nesneleri kullanarak objeart çalışmaları yapıyorum.

Duvar çizimleri, karakalem çalışmaları, suluboya ve kuruboya olmak üzere renkli çizimler, taş üzerine çizim ve son olarak en sevdiğim çalışma tarzlarından kitap üzerine çizimler yapıyorum.

Burada satılan ürünleri alabileceğiniz gibi, evlerinizin duvarlarına da çizimler yaptırabilirsiniz. Bunun için iletişime geçmelisiniz.
Ayrıca sitemizde yer almayan ancak çizim içerikli olabilecek bir düşünceniz varsa iletişime geçerseniz. Bunun sizin için hazırlanabilmesi adına elimizden geleni yaparız.Yorumlar